• مجله رز قرمز یک رسانه آنلاین است که در زمینه های خبری، سرگرمی، سلامتی، آشپزی، خانه داری، مد و پوشاک، فرهنگی، هنری، علمی، آموزشی، فناوری، گردشگری، مذهبی، و چند رسانه ای فعالیت می کند. رسالت ما به عنوان یک پورتال یا مجله اینترنتی، احترام به علایق و سلایق همه هموطنان عزیز، و افزایش دانش و آگاهی های اولیه آنان در خصوص موضوعات جاری در زندگی می باشد. بر همین راستا، هدف ما ارائه جامع ترین و کامل ترین اطلاعات در زمینه های مختلف می باشد، تا امکان دسترسی مخاطبان خود به منابع اطلاعاتی معتبر، قابل استفاده و سهل الوصول را فراهم کنیم.
 • مطالب موجود در مجله رز قرمز به گونه ای تهیه و ارائه می شوند که بتوانند پاسخ گوی همه پرسش ها و نیازهای مخاطبان بوده و این وب سایت را به مکان مناسبی برای آموختن مطالب جدید، و سپری کردن اوقات فراغت تبدیل کند.
 • شرایط و مقررات
 • مطالب مندرج در این صفحه که از این پس ( "شرایط و مقررات – Terms & Conditions" ) نامیده می شود، به منزله یک توافق نامه جهت استفاده از مطالب و محتوای سایت که از این پس "رز قرمز" نامیده می شود می باشد. این توافق نامه هرگونه استفاده، تعامل، یا ارجاع به محتوای این وب سایت را شامل می شود. وب سایت رز قرمز متعلق به شرکت تجارت الکترونیک رز قرمز بوده و در زمینه ارائه محتوای آموزشی، خبری، و سرگرمی در بستر وب فعالیت می نماید. هرگونه استفاده یا تعامل با وب سایت رز قرمز به منزله آگاهی و تایید موارد مندرج در این صفحه می باشد.
 • 1. سلب مسئولیت محتوایی مطالب ارائه شده در رز قرمز از منابع گوناگونی گردآوری و ترجمه می شوند. هدف ما در رز قرمز ارائه اطلاعات به روز، منحصر به فرد، دقیق و کاربردی به کاربران اینترنت می باشد. با این حال مجموعه رز قرمز مسئولیت هرگونه ایراد و خطا یا دقیق نبودن اطلاعات ارائه شده را از خود سلب می کند. مسئولیت کلیه تبعات ناشی از استفاده از مطالب سایت و یا تصمیم گیری بر اساس اطلاعات ارائه شده صرفا به عهده مخاطبین بوه و در موارد مهم و تخصصی توصیه می شود به جای استفاده از اطلاعات عمومی موجود در اینترنت، از مشورت تخصصی و دقیق استفاده نمایید.
 • 2. سلب مسئولیت امنیتی وب سایت رز قرمز توسط یکی از قوی ترین و امن ترین سرویس دهنده های موجود در کشور پشتیبانی می شود و ضریب امنیتی بسیار بالایی دارد. مجموعه رز قرمز همواره سعی می کند تا با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا سرعت، امنیت و تجربه کاربری مطلوب را برای کاربران خود فراهم کند. با این حال، رز قرمز مسئولیت کلیه تبعات ناشی از حملات سایبری توسط اشخاص ثالث و یا انطباق پذیری سایت با دستگاه های موبایل، تبلیت و رایانه کاربران را از خود سلب می کند. کاربران سایت رز قرمز شخصا موظف به تامین امنیت دستگاه های دیجیتال خود می باشد.
 • 3. ممنوعیت استفاده وب سایت رز قرمز تحت قوانین کشور ایران و منطبق با دستورالعمل ها و استانداردهای جهانی مدیریت و به روز رسانی می شود. با توجه به این که کاربران سایت رز قرمز نیز امکان تعامل و ارسال مطلب روی سایت را دارا می باشند، هرگونه استفاده از سایت رز قرمز به منظور استخراج داده، اسپمینگ، کسب درآمد جانبی، دوست یابی، کپی مطالب، بارگزاری فایل، استفاده از منابع آنلاین رز قرمز، استفاده از مطالب وب سایت بدون لینک به منبع و یا هر استفاده دیگری توسط کاربران و یا سایر وب سایت ها ممنوع بوده و مورد پیگرد مقتضی قرار خواهد گرفت.
 • 4. رعایت حق نشر وب سایت رز قرمز یک پورتال جامع اطلاع رسانی است و روزانه صدها مطلب مختلف در موضوعات مختلف در آن ارائه و به روز رسانی می شود. رز قرمز همواره از منابع معتبر و دانش تیم تولید محتوای خود جهت ارائه مطالب استفاده می کند. خبرها در سایت رز قرمز با کمترین دخل و تصرف و گاها به صورت عین عبارت بازتاب داده می شود. در مواردی که مطالب از منبع بخصوصی ترجمه شده باشد، لینک منبع در انتهای مطالب درج می گردد. در مواردی که محتوای تولید شده از دانش شخصی منابع انسانی ما بوده باشد، قبل از انتشار مطالب موضوع سرقت ادبی یا Plagiarism نیز بررسی می گردد. در مواردی که منبع اصلی متن مشخص نباشد ممکن است منبع درج نشود؛ با این حال همواره می توانید از طریق ایمیل: BlackMag.Ir@Gmail.com نسبت به معرفی منابع مطالبی که ممکن است متعلق به شخص خاصی باشد اقدام نمایید. استفاده از مطالب مندرج در سایت رز قرمز با ذکر منبع – در منابع چاپی به صورت ذکر نام و آدرس سایت، و در منابع آنلاین و نرم افزارها به صورت درج لینک – مجاز می باشد.
 • 5. محتوای سایت های ثالث محتوای موجود در وب سایت های ثالث بر عهده صاحبان وب سایت ها بوده و رز قرمز هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و مقصد لینک های خروجی سایت خود ندارد.
 • 6. تبلیغات رز قرمز هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب ارائه شده در تبلیغات سایر شرکت ها و نیز محتوای صفحات ورودی شرکت های همکار نداشته و هیچگونه رد یا تاییدی نسبت به کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده در محتواهای تبلیغاتی ندارد. تبلیغات صرفا جهت اطلاع رسانی و تسهیل فرایند ارتباط بین تامین کننده و مشتری انجام شده و این مسئولیت بازدیدکنندگان هر وب سایت است که نسبت به صحت و سقم اطلاعات، و قیمت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده کسب اطمینان کنند.
 • 7. طراحی و بهینه سازی کلیه اقدامات انجام شده در راستای طراحی فنی و گرافیکی، تجربه کاربری، و بهینه سازی سایت رز قرمز بر مبنای استانداردهای بین المللی وب و بر اساس خط مشی های موتور جستجوی گوگل انجام شده است. ما به داشتن و ساختن یک اینترنت امن و قانون مدار معتقد هستیم و در همین راستا اکیدا از انجام هرگونه بهینه سازی به روش های غیر اصولی مانند خرید ترافیک، دستکاری رنک و رتبه بندی، پاپ آپ، نصب بد افزار، و یا اسپمینگ خودداری می کنیم.
 • 8. نظرات و پرسش ها وب سایت رز قرمز روزانه صدها پست در قسمت نظرات کاربران، پرسش ها و یا ایمیل های ورودی دریافت می کند و تعهدی در قبال پاسخ گویی یا انتشار همه مطالب ندارد. به سوالات و نظرات تکراری، خارج از موضوع، و غیرقابل انتشار پاسخ داده نمی شود. کلیه پاسخ هایی که توسط کارشناسان هر رشته به کاربران داده می شود کاملا حالت پیشنهادی داشته و نباید به عنوان تشخیص، تجویز، یا رهنمودهای تخصصی و قانونی تلقی شوند و در صورت لزوم شخصی بایستی حتما از منابع تخصصی کمک بگیرد. این مسئولیت کاملا بر عهده مخاطبان است که قبل از هر نوع تصمیم گیری یا اقدامی از صحت و مفید بودن این اطلاعات برای خود اطمینان حاصل کرده و صرفا با مسئولیت خودشان به این پیشنهادات عمل کنند.
 • 9. دسترسی و به روز رسانی وب سایت رز قرمز به صورت تخصصی و حرفه ای مدیریت و به روز رسانی می شود. هدف ما این است که سایت همواره در دسترس عموم بوده و همواره به روز رسانی شود. با این حال، رز قرمز هیچگونه تعهدی در قبال در دسترس بودن و به روز رسانی سایت نداشته و حق دخل و تصرف در داده ها، حذف، ویرایش، و اضافه کردن صفحات وب، و یا از دسترس خارج کردن سایت بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد.
 • 10. سایر شرایط و مقررات وب سایت رز قرمز حق هر نوع دخل و تصرف و یا تغییر مفاد شرایط و مقررات را برای خود محفوظ داشته و می تواند بدون اطلاع قبلی و در هر زمان نسبت به تغییر یا حذف و اضافه مفاد این برگه اقدام نماید. در صورتی که هرگونه ابهام یا پرسشی در خصوص موضوعات این برگه دارید لطفا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید.